THAS800M350AA0C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
THAS800M350AA0C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: THAS800M350AA0C
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 80UF 20% 350V T/H
Ngā Rauemi: THAS800M350AA0C.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
120 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o THAS800M350AA0C
Tau Wae THAS800M350AA0C Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP ALUM 80UF 20% 350V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5931 pcs Pepa Raraunga THAS800M350AA0C.pdf
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.433" L x 1.000" W (36.40mm x 25.40mm)
Raupapa THAS Ripple Current @ Low Frequency 600mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.02A @ 20kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case FlatPack Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.366" (9.30mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 2.45 Ohm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 80µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 2.45 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
Te kaha 80µF Nga tono General Purpose