THAS482M040AD0C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
THAS482M040AD0C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: THAS482M040AD0C
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4800UF 20% 40V T/H
Ngā Rauemi: THAS482M040AD0C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o THAS482M040AD0C
Tau Wae THAS482M040AD0C Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP ALUM 4800UF 20% 40V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5326 pcs Pepa Raraunga THAS482M040AD0C.pdf
Putanga - Kua tohua 40V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.618" L x 1.000" W (66.50mm x 25.40mm)
Raupapa THAS Ripple Current @ Low Frequency 3.1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.72A @ 20kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case FlatPack Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.366" (9.30mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 50 mOhm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 4800µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 50 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
Te kaha 4800µF Nga tono General Purpose