THAS171M350AD1C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
THAS171M350AD1C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: THAS171M350AD1C
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua THINPACK CAP ALUM 170 350V
Ngā Rauemi: THAS171M350AD1C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o THAS171M350AD1C
Tau Wae THAS171M350AD1C Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga THINPACK CAP ALUM 170 350V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 5864 pcs Pepa Raraunga THAS171M350AD1C.pdf
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.618" L x 1.000" W (66.50mm x 25.40mm)
Raupapa THAS Ripple Current @ Low Frequency 800mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.36A @ 20kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case FlatPack Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Teitei - Tae (Max) 0.366" (9.30mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.12 Ohm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 170µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 1.12 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 170µF