THA331M150AA1C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
THA331M150AA1C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: THA331M150AA1C
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua THINPACK CAP ALUM 330 150V
Ngā Rauemi: THA331M150AA1C.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
120 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o THA331M150AA1C
Tau Wae THA331M150AA1C Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga THINPACK CAP ALUM 330 150V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 7311 pcs Pepa Raraunga THA331M150AA1C.pdf
Putanga - Kua tohua 150V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.433" L x 0.953" W (36.40mm x 24.20mm)
Raupapa THA Ripple Current @ Low Frequency 600mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.02A @ 20kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case FlatPack Tae Mahi -55°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Teitei - Tae (Max) 0.335" (8.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 800 mOhm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 150V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 800 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C Te kaha 330µF