TAS685K035P1C-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
TAS685K035P1C-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TAS685K035P1C-F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP TANT 6.8UF 35V 10% AXIAL
Ngā Rauemi: TAS685K035P1C-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
75 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TAS685K035P1C-F
Tau Wae TAS685K035P1C-F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP TANT 6.8UF 35V 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20349 pcs Pepa Raraunga TAS685K035P1C-F.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Hermetically Sealed
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.185" Dia x 0.474" L (4.70mm x 12.04mm)
Raupapa TAS Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Rae Rahi Tae C
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 35V Axial
Te kaha 6.8µF