SS4R7M025ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SS4R7M025ST Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SS4R7M025ST
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: SS4R7M025ST.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SS4R7M025ST
Tau Wae SS4R7M025ST Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5959 pcs Pepa Raraunga SS4R7M025ST.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm)
Raupapa SS Ripple Current @ Low Frequency 24mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 26.4mA @ 1kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.059" (1.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.276" (7.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 42.35 Ohm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 42.35 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C
Te kaha 4.7µF Nga tono General Purpose