SS470M010ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SS470M010ST Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SS470M010ST
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: SS470M010ST.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SS470M010ST
Tau Wae SS470M010ST Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5567 pcs Pepa Raraunga SS470M010ST.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa SS Ripple Current @ Low Frequency 59mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 64.9mA @ 1kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.276" (7.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 5.65 Ohm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5.65 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C
Te kaha 47µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SS466A
SS466A
Kaihanga: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Whakaahuatanga: MAGNETIC SWITCH LATCH RADIAL
I roto i te taonga: 58481 pcs
Tikiake: SS466A.pdf
RFQ
SS470M016ST
SS470M016ST
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 5369 pcs
Tikiake: SS470M016ST.pdf
RFQ
SS470M6R3ST
SS470M6R3ST
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL