SS330M025ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SS330M025ST Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SS330M025ST
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: SS330M025ST.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SS330M025ST
Tau Wae SS330M025ST Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5036 pcs Pepa Raraunga SS330M025ST.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.236" Dia (6.00mm)
Raupapa SS Ripple Current @ Low Frequency 63mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 69.3mA @ 1kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.276" (7.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 6.03 Ohm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6.03 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C
Te kaha 33µF Nga tono General Purpose