SN101M100ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SN101M100ST Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SN101M100ST
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: SN101M100ST.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SN101M100ST
Tau Wae SN101M100ST Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4444 pcs Pepa Raraunga SN101M100ST.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa SN Ripple Current @ Low Frequency 510mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Bi-Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.33 Ohm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1.33 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C Te kaha 100µF