SLPX151M350C1P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLPX151M350C1P3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SLPX151M350C1P3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 150UF 20% 350V SNAP
Ngā Rauemi: SLPX151M350C1P3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SLPX151M350C1P3
Tau Wae SLPX151M350C1P3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP ALUM 150UF 20% 350V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 76180 pcs Pepa Raraunga SLPX151M350C1P3.pdf
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.984" Dia (25.00mm)
Raupapa SLPX Ripple Current @ Low Frequency 1.22A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.79A @ 20kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks Life @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.33 Ohm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 150µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.33 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C Te kaha 150µF