SLP682M080H4P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLP682M080H4P3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SLP682M080H4P3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 6800UF 20% 80V SNAP
Ngā Rauemi: SLP682M080H4P3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SLP682M080H4P3
Tau Wae SLP682M080H4P3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP ALUM 6800UF 20% 80V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20832 pcs Pepa Raraunga SLP682M080H4P3.pdf
Putanga - Kua tohua 80V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm)
Raupapa SLP Ripple Current @ Low Frequency 3.9A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.88A @ 20kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.772" (45.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 49 mOhm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 6800µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 49 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 6800µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SLP682M035E1P3
SLP682M035E1P3
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP ALUM 6800UF 20% 35V SNAP
I roto i te taonga: 62533 pcs
Tikiake: SLP682M035E1P3.pdf
RFQ
SLP682M050C4P3
SLP682M050C4P3
Whakaahuatanga: CAP ALUM 6800UF 20% 50V SNAP
I roto i te taonga: 42414 pcs
Tikiake: SLP682M050C4P3.pdf
RFQ
SLP7S-2
SLP7S-2
Kaihanga: Amphenol FCI
Whakaahuatanga: CONN FFC VERT 7POS 1.25MM PCB
Tikiake: SLP7S-2.pdf
SLP682M063H7P3
SLP682M063H7P3
Whakaahuatanga: CAP ALUM 6800UF 20% 63V SNAP
Tikiake: SLP682M063H7P3.pdf
SLP6S-2
SLP6S-2
Kaihanga: Amphenol FCI
Whakaahuatanga: CONN FFC VERT 6POS 1.25MM PCB