SLP391M350C9P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLP391M350C9P3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SLP391M350C9P3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 390UF 20% 350V SNAP
Ngā Rauemi: SLP391M350C9P3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SLP391M350C9P3
Tau Wae SLP391M350C9P3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP ALUM 390UF 20% 350V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 35758 pcs Pepa Raraunga SLP391M350C9P3.pdf
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.984" Dia (25.00mm)
Raupapa SLP Ripple Current @ Low Frequency 1.51A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.22A @ 20kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 851 mOhm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 390µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 851 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 390µF