SKA331M050
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SKA331M050
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 330UF 20% 50V AXIAL
Ngā Rauemi: SKA331M050.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SKA331M050
Tau Wae SKA331M050 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 50V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6024 pcs Pepa Raraunga SKA331M050.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia x 0.984" L (10.00mm x 25.00mm)
Raupapa SKA Ripple Current @ Low Frequency 433mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 497.95mA @ 1kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Axial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 450 mOhm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 450 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 330µF Nga tono General Purpose