SK2R2M350ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SK2R2M350ST Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SK2R2M350ST
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2.2UF 20% 350V RADIAL
Ngā Rauemi: SK2R2M350ST.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SK2R2M350ST
Tau Wae SK2R2M350ST Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP ALUM 2.2UF 20% 350V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4072 pcs Pepa Raraunga SK2R2M350ST.pdf
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa SK Ripple Current @ Low Frequency 28mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 120.63 Ohm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 120.63 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 2.2µF