SH470M025ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SH470M025ST Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SH470M025ST
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: SH470M025ST.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SH470M025ST
Tau Wae SH470M025ST Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6049 pcs Pepa Raraunga SH470M025ST.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa SH Ripple Current @ Low Frequency 90mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 108mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 4.52 Ohm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4.52 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 47µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SH470M063ST
SH470M063ST
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 5936 pcs
Tikiake: SH470M063ST.pdf
RFQ
SH470M160ST
SH470M160ST
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 160V RADIAL
I roto i te taonga: 4184 pcs
Tikiake: SH470M160ST.pdf
RFQ
SH4-08G
SH4-08G
Kaihanga: On-Shore Technology, Inc.
Whakaahuatanga: SOCKET STRIP DOUBLE ROW R/A
Tikiake: SH4-08G.pdf
SH470M050ST
SH470M050ST
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL
Tikiake: SH470M050ST.pdf
SH4.5-12-T1
SH4.5-12-T1
Kaihanga: B B Battery
Whakaahuatanga: BATTERY LEAD ACID 12V 4.5AH
Tikiake: SH4.5-12-T1.pdf
SH400
SH400
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: GDT 400V 5KA 2 POLE SMD
Tikiake: SH400.pdf
SH470M100ST
SH470M100ST
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL
Tikiake: SH470M100ST.pdf
SH470M035ST
SH470M035ST
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL
Tikiake: SH470M035ST.pdf
SH470
SH470
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: GDT 470V 5KA 2 POLE SMD