SEK010M350ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SEK010M350ST Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SEK010M350ST
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1UF 20% 350V RADIAL
Ngā Rauemi: SEK010M350ST.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SEK010M350ST
Tau Wae SEK010M350ST Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP ALUM 1UF 20% 350V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5896 pcs Pepa Raraunga SEK010M350ST.pdf
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa SEK Ripple Current @ Low Frequency 20mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 36mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 265.39 Ohm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 1µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 265.39 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 1µF Nga tono General Purpose