PVC16215
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PVC16215
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1500PF 10% 1.6KVDC RAD
Ngā Rauemi: PVC16215.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PVC16215
Tau Wae PVC16215 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP FILM 1500PF 10% 1.6KVDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5813 pcs Pepa Raraunga PVC16215.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1600V (1.6kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 475V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.421" Dia x 1.252" L (10.70mm x 31.80mm) Raupapa PVC
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 0.969" (24.60mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP) Whakaahuatanga Taipitopito 1500pF Film Capacitor 475V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP) Radial
Te kaha 1500pF Nga tono General Purpose