MLS331M200EK1C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MLS331M200EK1C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MLS331M200EK1C
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 330UF 20% 200V FLATPACK
Ngā Rauemi: MLS331M200EK1C.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 721 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 721 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MLS331M200EK1C
Tau Wae MLS331M200EK1C Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 200V FLATPACK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 721 pcs Pepa Raraunga MLS331M200EK1C.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.500" L x 1.750" W (38.10mm x 44.45mm)
Raupapa MLS Ripple Current @ Low Frequency 4.9A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 6.2A @ 20kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case FlatPack Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Life @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 1.000" (25.40mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.500" (12.70mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 426 mOhm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 426 mOhm @ 120Hz 10000 Hrs @ 85°C Te kaha 330µF