MLP433M010EB0C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MLP433M010EB0C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MLP433M010EB0C
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 43000UF 20% 10V FLATPCK
Ngā Rauemi: MLP433M010EB0C.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MLP433M010EB0C
Tau Wae MLP433M010EB0C Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP ALUM 43000UF 20% 10V FLATPCK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1190 pcs Pepa Raraunga MLP433M010EB0C.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm)
Raupapa MLP Ripple Current @ Low Frequency 9A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 9.6A @ 20kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case FlatPack Tae Mahi -55°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 1.000" (25.40mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.500" (12.70mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 30 mOhm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 43000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 30 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 43000µF