MLP332M080EB0A
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MLP332M080EB0A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MLP332M080EB0A
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3300UF 20% 80V FLATPACK
Ngā Rauemi: MLP332M080EB0A.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MLP332M080EB0A
Tau Wae MLP332M080EB0A Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP ALUM 3300UF 20% 80V FLATPACK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1381 pcs Pepa Raraunga MLP332M080EB0A.pdf
Putanga - Kua tohua 80V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm)
Raupapa MLP Ratonga -
Ko te poari - Packaging Bulk
Paa / Case FlatPack, Tabbed Ētahi Ingoa 338-1208
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.000" (25.40mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.500" (12.70mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 44 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 3300µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack, Tabbed 44 mOhm 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 3300µF Nga tono General Purpose