MLP331M250EK0A
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MLP331M250EK0A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MLP331M250EK0A
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 330UF 20% 250V FLATPACK
Ngā Rauemi: MLP331M250EK0A.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MLP331M250EK0A
Tau Wae MLP331M250EK0A Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 250V FLATPACK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1760 pcs Pepa Raraunga MLP331M250EK0A.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.500" L x 1.750" W (38.10mm x 44.45mm)
Raupapa MLP Ratonga -
Ko te poari - Packaging Bulk
Paa / Case FlatPack, Tabbed Ētahi Ingoa 338-1205
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.000" (25.40mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.500" (12.70mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 426 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack, Tabbed 426 mOhm 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 330µF Nga tono General Purpose