MLP272M100EB0C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MLP272M100EB0C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MLP272M100EB0C
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2700UF 20% 100V FLATPCK
Ngā Rauemi: MLP272M100EB0C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MLP272M100EB0C
Tau Wae MLP272M100EB0C Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP ALUM 2700UF 20% 100V FLATPCK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1046 pcs Pepa Raraunga MLP272M100EB0C.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm)
Raupapa MLP Ripple Current @ Low Frequency 7.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 8.7A @ 20kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case FlatPack Tae Mahi -55°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 1.000" (25.40mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.500" (12.70mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 46 mOhm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 2700µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 46 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 2700µF