MLP151M350EK0C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MLP151M350EK0C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MLP151M350EK0C
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 150UF 20% 350V FLATPACK
Ngā Rauemi: MLP151M350EK0C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MLP151M350EK0C
Tau Wae MLP151M350EK0C Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP ALUM 150UF 20% 350V FLATPACK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1163 pcs Pepa Raraunga MLP151M350EK0C.pdf
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.500" L x 1.750" W (38.10mm x 44.45mm)
Raupapa MLP Ripple Current @ Low Frequency 1.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.4A @ 20kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case FlatPack Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 1.000" (25.40mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.500" (12.70mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1 Ohm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 150µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 1 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 150µF