MLP113M050EB0D
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MLP113M050EB0D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MLP113M050EB0D
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 11000UF 20% 50V FLATPCK
Ngā Rauemi: MLP113M050EB0D.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MLP113M050EB0D
Tau Wae MLP113M050EB0D Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP ALUM 11000UF 20% 50V FLATPCK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1256 pcs Pepa Raraunga MLP113M050EB0D.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm)
Raupapa MLP Ripple Current @ Low Frequency 8.3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 9.6A @ 20kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case FlatPack, Tabbed Ētahi Ingoa 338-4390
MLP113M050EB0D-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.000" (25.40mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.500" (12.70mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 36 mOhm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 11000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack, Tabbed 36 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 11000µF Nga tono General Purpose