MLP102M200EB0D
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MLP102M200EB0D
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 200V FLATPCK
Ngā Rauemi: MLP102M200EB0D.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MLP102M200EB0D
Tau Wae MLP102M200EB0D Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 200V FLATPCK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1219 pcs Pepa Raraunga MLP102M200EB0D.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm)
Raupapa MLP Ripple Current @ Low Frequency 3.8A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 5A @ 20kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case FlatPack, Tabbed Tae Mahi -55°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 1.000" (25.40mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.500" (12.70mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 158 mOhm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack, Tabbed 158 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 1000µF