MC18FD331J
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MC18FD331J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MC18FD331J
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 330PF 5% 500V 1812
Ngā Rauemi: 1.MC18FD331J.pdf2.MC18FD331J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MC18FD331J
Tau Wae MC18FD331J Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 330PF 5% 500V 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5716 pcs Pepa Raraunga 1.MC18FD331J.pdf2.MC18FD331J.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Raupapa MC
Packaging Bulk Paa / Case 1812 (4532 Metric)
Ētahi Ingoa 338-1039 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm)
Ngā āhuatanga RF, High Q, Low Loss Rauemi Dielectric Mica
Whakaahuatanga Taipitopito 330pF Mica Capacitor 500V 1812 (4532 Metric) Te kaha 330pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MC18FD361F-TF
MC18FD361F-TF
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP MICA 360PF 1% 500V 1812
I roto i te taonga: 5923 pcs
Tikiake: MC18FD361F-TF.pdf
RFQ
MC18FD331J-F
MC18FD331J-F
Whakaahuatanga: CAP MICA 330PF 5% 500V 1812
I roto i te taonga: 63357 pcs
Tikiake: MC18FD331J-F.pdf
RFQ
MC18FD331J-T
MC18FD331J-T