MC12EF180J-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MC12EF180J-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MC12EF180J-F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 18PF 5% 1KV 1210
Ngā Rauemi: MC12EF180J-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MC12EF180J-F
Tau Wae MC12EF180J-F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 18PF 5% 1KV 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 36960 pcs Pepa Raraunga MC12EF180J-F.pdf
Putanga - Kua tohua 1kV Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa MC
Packaging Bulk Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm) Ngā āhuatanga RF, High Q, Low Loss
Rauemi Dielectric Mica Whakaahuatanga Taipitopito 18pF Mica Capacitor 1kV 1210 (3225 Metric)
Te kaha 18pF