LPX271M350E3P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
LPX271M350E3P3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LPX271M350E3P3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 270UF 20% 350V SNAP
Ngā Rauemi: LPX271M350E3P3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LPX271M350E3P3
Tau Wae LPX271M350E3P3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP ALUM 270UF 20% 350V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5939 pcs Pepa Raraunga LPX271M350E3P3.pdf
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.181" Dia (30.00mm)
Raupapa LPX Ripple Current @ Low Frequency 1.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.44A @ 50kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.181" (30.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 737 mOhm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 270µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 737 mOhm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C
Te kaha 270µF Nga tono General Purpose