LP682M035C7P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
LP682M035C7P3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LP682M035C7P3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 6800UF 20% 35V SNAP
Ngā Rauemi: LP682M035C7P3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1120 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LP682M035C7P3
Tau Wae LP682M035C7P3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP ALUM 6800UF 20% 35V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 30918 pcs Pepa Raraunga LP682M035C7P3.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.984" Dia (25.00mm)
Raupapa LP Ripple Current @ Low Frequency 2.32A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.552A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.575" (40.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 61 mOhm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 6800µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 61 mOhm @ 120Hz 1000 Hrs @ 105°C Te kaha 6800µF