LP103M035C4P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
LP103M035C4P3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LP103M035C4P3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10000UF 20% 35V SNAP
Ngā Rauemi: LP103M035C4P3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LP103M035C4P3
Tau Wae LP103M035C4P3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP ALUM 10000UF 20% 35V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6028 pcs Pepa Raraunga LP103M035C4P3.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.984" Dia (25.00mm)
Raupapa SLP Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.772" (45.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 10000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 10000µF Nga tono General Purpose