ESRL560M0EB
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
ESRL560M0EB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ESRL560M0EB
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 56UF 20% 2.5V SMD
Ngā Rauemi: ESRL560M0EB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ESRL560M0EB
Tau Wae ESRL560M0EB Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 56UF 20% 2.5V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4578 pcs Pepa Raraunga ESRL560M0EB.pdf
Putanga - Kua tohua 2.5V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Raupapa ESRL
Ripple Current @ High Frequency 1.6A @ 100kHz Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case 2917 (7343 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.043" (1.10mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 35 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 56µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 35 mOhm 1000 Hrs @ 105°C Te kaha 56µF