DSF100J563
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSF100J563
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.056UF 5% 100VDC RAD
Ngā Rauemi: DSF100J563.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSF100J563
Tau Wae DSF100J563 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP FILM 0.056UF 5% 100VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5124 pcs Pepa Raraunga DSF100J563.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.295" L x 0.126" W (7.50mm x 3.20mm) Raupapa DSF
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized - Stacked Whakaahuatanga Taipitopito 0.056µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized - Stacked Radial
Te kaha 0.056µF Nga tono General Purpose