DPPM16D82K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DPPM16D82K-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DPPM16D82K-F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP FILM 8200PF 10% 1.6KVDC RAD
Ngā Rauemi: DPPM16D82K-F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DPPM16D82K-F
Tau Wae DPPM16D82K-F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP FILM 8200PF 10% 1.6KVDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5482 pcs Pepa Raraunga DPPM16D82K-F.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1600V (1.6kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 500V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.220" L x 0.433" W (31.00mm x 11.00mm) Raupapa DPPM
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 1.043" (26.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 8200pF Film Capacitor 500V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 8200pF Nga tono High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber