DPP4S33K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DPP4S33K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DPP4S33K
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.033UF 10% 400VDC RAD
Ngā Rauemi: DPP4S33K.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DPP4S33K
Tau Wae DPP4S33K Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP FILM 0.033UF 10% 400VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4494 pcs Pepa Raraunga DPP4S33K.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.768" L x 0.394" W (19.50mm x 10.00mm) Raupapa DPP
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.787" (20.00mm) Ngā āhuatanga Low ESR
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.033µF Film Capacitor 250V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.033µF Nga tono High Frequency, Switching
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DPP4S68K-F
DPP4S68K-F
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.068UF 10% 400VDC RAD
I roto i te taonga: 5602 pcs
Tikiake: DPP4S68K-F.pdf
RFQ
DPP4S33K-F
DPP4S33K-F
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.033UF 10% 400VDC RAD