DPM2W2P2K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DPM2W2P2K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DPM2W2P2K
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP FILM 2.2UF 10% 250VDC RADIAL
Ngā Rauemi: DPM2W2P2K.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DPM2W2P2K
Tau Wae DPM2W2P2K Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP FILM 2.2UF 10% 250VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5469 pcs Pepa Raraunga DPM2W2P2K.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 160V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.260" L x 0.591" W (32.00mm x 15.00mm) Raupapa DPM
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 1.083" (27.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm) Ngā āhuatanga Low ESR, Low ESL
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF Film Capacitor 160V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 2.2µF Nga tono DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching