DME6S82K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DME6S82K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DME6S82K
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.082UF 10% 630VDC RAD
Ngā Rauemi: DME6S82K.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DME6S82K
Tau Wae DME6S82K Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP FILM 0.082UF 10% 630VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4933 pcs Pepa Raraunga DME6S82K.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.728" L x 0.276" W (18.50mm x 7.00mm) Raupapa DME
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.082µF Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.082µF Nga tono General Purpose