DCMC643M063CC2F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DCMC643M063CC2F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DCMC643M063CC2F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 64000UF 20% 63V SCREW
Ngā Rauemi: DCMC643M063CC2F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCMC643M063CC2F
Tau Wae DCMC643M063CC2F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP ALUM 64000UF 20% 63V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4309 pcs Pepa Raraunga DCMC643M063CC2F.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.500" Dia (63.50mm)
Raupapa DCMC Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa Q7224202
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 1.125" (28.58mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 4.125" (104.78mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 13.8 mOhm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 64000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 13.8 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 64000µF