DCM952U075EB2PC
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DCM952U075EB2PC
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 9500UF 75V SCREW
Ngā Rauemi: DCM952U075EB2PC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCM952U075EB2PC
Tau Wae DCM952U075EB2PC Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP ALUM 9500UF 75V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3883 pcs Pepa Raraunga DCM952U075EB2PC.pdf
Putanga - Kua tohua 75V Te manawanui -10%, +75%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.750" Dia (44.45mm)
Raupapa DCM Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.750" (19.05mm)
Teitei - Tae (Max) 3.187" (80.95mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 9500µF 75V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 9500µF