D103F751JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
D103F751JO3F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D103F751JO3F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 750PF 5% 300V RADIAL
Ngā Rauemi: D103F751JO3F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D103F751JO3F
Tau Wae D103F751JO3F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 750PF 5% 300V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 25577 pcs Pepa Raraunga D103F751JO3F.pdf
Putanga - Kua tohua 300V Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi 0.390" L x 0.220" W (9.90mm x 5.60mm) Raupapa D10
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.142" (3.60mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.382" (9.70mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Mica Whakaahuatanga Taipitopito 750pF Mica Capacitor 300V Radial
Te kaha 750pF