CMR08F623FPCP
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CMR08F623FPCP
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CMR MICA
Ngā Rauemi: CMR08F623FPCP.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 612 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 612 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMR08F623FPCP
Tau Wae CMR08F623FPCP Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CMR MICA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 612 pcs Pepa Raraunga CMR08F623FPCP.pdf
Putanga - Kua tohua 300V Te manawanui ±1%
Rahi / Rahi 1.469" L x 0.449" W (37.30mm x 11.40mm) Raupapa CMR
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Whakahaere Arataki 1.051" (26.70mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.917" (23.30mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Mica Whakaahuatanga Taipitopito 0.062µF Mica Capacitor 300V Radial
Te kaha 0.062µF