CMR06F511FPDM
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CMR06F511FPDM
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CMR MICA
Ngā Rauemi: CMR06F511FPDM.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
27 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMR06F511FPDM
Tau Wae CMR06F511FPDM Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CMR MICA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11221 pcs Pepa Raraunga CMR06F511FPDM.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±1%
Rahi / Rahi 0.650" L x 0.201" W (16.50mm x 5.10mm) Raupapa CMR
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.350" (8.90mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Mica Whakaahuatanga Taipitopito 510pF Mica Capacitor 500V Radial
Te kaha 510pF