CMR05F331FPDP
Hua Hua
Tau Wae: CMR05F331FPDP
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CMR MICA
Ngā Rauemi: CMR05F331FPDP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
18 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMR05F331FPDP
Tau Wae CMR05F331FPDP Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CMR MICA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6278 pcs Pepa Raraunga CMR05F331FPDP.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±1%
Rahi / Rahi 0.469" L x 0.209" W (11.90mm x 5.30mm) Raupapa CMR
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.224" (5.70mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.390" (9.90mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Mica Whakaahuatanga Taipitopito 330pF Mica Capacitor 500V Radial
Te kaha 330pF