CMR04F331FOAM
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CMR04F331FOAM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CMR04F331FOAM
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 330PF 100V RADIAL
Ngā Rauemi: CMR04F331FOAM.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
19 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMR04F331FOAM
Tau Wae CMR04F331FOAM Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 330PF 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6544 pcs Pepa Raraunga CMR04F331FOAM.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±1%
Rahi / Rahi 0.390" L x 0.220" W (9.90mm x 5.60mm) Raupapa CMR
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.150" (3.80mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.382" (9.70mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Mica Whakaahuatanga Taipitopito 330pF Mica Capacitor 100V Radial
Te kaha 330pF