CMR03C2R5DOCM
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CMR03C2R5DOCM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CMR03C2R5DOCM
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 2.5PF 300V RADIAL
Ngā Rauemi: CMR03C2R5DOCM.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
29 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMR03C2R5DOCM
Tau Wae CMR03C2R5DOCM Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 2.5PF 300V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 11814 pcs Pepa Raraunga CMR03C2R5DOCM.pdf
Putanga - Kua tohua 300V Te manawanui ±0.5pF
Rahi / Rahi 0.272" L x 0.110" W (6.90mm x 2.80mm) Raupapa CMR
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.118" (3.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.189" (4.80mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Mica Whakaahuatanga Taipitopito 2.5pF Mica Capacitor 300V Radial
Te kaha 2.5pF