CMR03C100DOCP
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CMR03C100DOCP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CMR03C100DOCP
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 10PF 300V RADIAL
Ngā Rauemi: CMR03C100DOCP.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
22 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMR03C100DOCP
Tau Wae CMR03C100DOCP Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 10PF 300V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 7020 pcs Pepa Raraunga CMR03C100DOCP.pdf
Putanga - Kua tohua 300V Te manawanui ±0.5pF
Rahi / Rahi 0.272" L x 0.110" W (6.90mm x 2.80mm) Raupapa CMR
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.118" (3.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.189" (4.80mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Mica Whakaahuatanga Taipitopito 10pF Mica Capacitor 300V Radial
Te kaha 10pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CMR03C110DOCM
CMR03C110DOCM
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP MICA 11PF 300V RADIAL
I roto i te taonga: 9847 pcs
Tikiake: CMR03C110DOCM.pdf
RFQ
CMR01G
CMR01G
Kaihanga: VCC (Visual Communications Company)
Whakaahuatanga: LED GRN RECT MODULAR HORIZ
I roto i te taonga: 5685 pcs
Tikiake: CMR01G.pdf
RFQ
CMR03C100DOCR
CMR03C100DOCR
Whakaahuatanga: CAP MICA 10PF 300V RADIAL