CM07FD682FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CM07FD682FO3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CM07FD682FO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 6800PF 500V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.CM07FD682FO3.pdf2.CM07FD682FO3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CM07FD682FO3
Tau Wae CM07FD682FO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 6800PF 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3824 pcs Pepa Raraunga 1.CM07FD682FO3.pdf2.CM07FD682FO3.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±1%
Rahi / Rahi 0.780" L x 0.299" W (19.80mm x 7.60mm) Raupapa CM07
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.437" (11.10mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.882" (22.40mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Mica Whakaahuatanga Taipitopito 6800pF Mica Capacitor 500V Radial
Te kaha 6800pF