CM06FD511JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CM06FD511JO3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CM06FD511JO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 510PF 500V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.CM06FD511JO3.pdf2.CM06FD511JO3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CM06FD511JO3
Tau Wae CM06FD511JO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 510PF 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 33311 pcs Pepa Raraunga 1.CM06FD511JO3.pdf2.CM06FD511JO3.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi 0.650" L x 0.201" W (16.50mm x 5.10mm) Raupapa CM06
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.343" (8.70mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Mica Whakaahuatanga Taipitopito 510pF Mica Capacitor 500V Radial
Te kaha 510pF