CM06FD122JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CM06FD122JO3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CM06FD122JO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 1200PF 500V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.CM06FD122JO3.pdf2.CM06FD122JO3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CM06FD122JO3
Tau Wae CM06FD122JO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 1200PF 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 21625 pcs Pepa Raraunga 1.CM06FD122JO3.pdf2.CM06FD122JO3.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi 0.661" L x 0.220" W (16.80mm x 5.60mm) Raupapa CM06
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.343" (8.70mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.520" (13.20mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Mica Whakaahuatanga Taipitopito 1200pF Mica Capacitor 500V Radial
Te kaha 1200pF