CM05FD910JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CM05FD910JO3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CM05FD910JO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 91PF 500V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.CM05FD910JO3.pdf2.CM05FD910JO3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CM05FD910JO3
Tau Wae CM05FD910JO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 91PF 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 41172 pcs Pepa Raraunga 1.CM05FD910JO3.pdf2.CM05FD910JO3.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi 0.461" L x 0.181" W (11.70mm x 4.60mm) Raupapa CM05
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.232" (5.90mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.358" (9.10mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Mica Whakaahuatanga Taipitopito 91pF Mica Capacitor 500V Radial
Te kaha 91pF