CM05FD331GO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CM05FD331GO3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CM05FD331GO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 500V
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CM05FD331GO3
Tau Wae CM05FD331GO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 500V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 19689 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±2%
Rahi / Rahi 0.469" L x 0.209" W (11.90mm x 5.30mm) Raupapa CM05
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.232" (5.90mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.390" (9.90mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Mica Whakaahuatanga Taipitopito 330pF Mica Capacitor 500V Radial
Te kaha 330pF